Kredyty Lublin

Szeroka oferta finansowania. Kredyty Lublin, Łęczna, Lubartów. Finansowanie dla firm i osób prywatnych. Bezpłatnie pomogę Ci w uzyskaniu korzystnej oferty z pośród aktualnie dostępnych na rynku ofert bankowych. 

  • Leasing
  • Faktoring
  • Kredyt Firmowy
  • Kredyty konsumenckie
  • Alternatywne Finansowanie Biznesu

Nasz lubelski zespół tworzą eksperci finansowi z doświadczeniem z rożnych obszarów finansowania biznesu.

Skontaktuj się

Skontaktuj się ze mną, a przygotuje dla Ciebie wyjątkowo korzystną ofertę finansowania.

Kontakt

dariusz sprawka lublin

Dariusz Sprawka

Finansowaniem dla Firm zajmuję się od ponad 20 lat. Pracowałem dla wielu banków, firm leasingowych i factoringowych oraz funduszy pożyczkowych. Od 2009 roku prowadzę działalność gospodarczą i od tego czasu tworze siec powiązań B2B by usługi, które proponujemy w ramach zespołu ekspertów były dla naszych klientów rozwiązaniem ich potrzeb. Obsługujemy JDG, SC i Spółki prawa handlowego w mieście Lublin i w okolicach.

Niezależnie od formy prawnej Firmy oraz sposobu jej rozliczenia tworzymy strukturę finansowania biznesu by jego prowadzenie od strony finansów było dla klienta bezpieczne oraz optymalnie opłacalne. Nasz zespół tworzą eksperci z doświadczeniem z rożnych obszarów finansowania biznesu, tak byśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie pytania naszych klientów.

Kredyty Lublin - Dzięki wieloletniej współpracy z Bankami i Instytucjami Finansowymi posiadamy dostęp do najlepszych rynkowych ofert. 

Doświadczony zespół ekspertów z wieloletnim stażem.

Dostęp do oferty wielu banków - wszystko w jednym miejscu.

Kompleksowa oferta finansowania dla biznesu.

Kredyty Lublin

Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą potrzebę finansowania Twojej firmy.

Leasing

Leasing – jest od wielu lat znaną przedsiębiorstwom, formą rozwoju parku maszynowego, zakupu nowych technologii, ale i opcją na poprawę płynności bieżącej. Po leasing sięgamy szukając finansowania na prowadzone inwestycje, ale i optymalizując stronę kosztów przedsiębiorstwa. Posiadając już majątek firmowy zawsze można w ramach leasingu zwrotnego poprawić płynność bieżącą firmy. Firmy leasingowe na ogół stosują mojej restrykcją analizę niż banki.

Co ważne z leasingu można korzystać w firmie na etapie jej rozwoju zaraz po zarejestrowaniu ( start –up) . Nasz zespół procesuje wnioski w wielu firmach leasingowych tzw. bankowych jak i pozabankowe gdzie procedury oceny są bardziej elastyczne i akceptują wyższe ryzyko finansowe.

Leasing

Faktoring

Faktoring – to kolejne rozwiązanie, które dobrze wykorzystane zapewnia rozwój i płynność w firmie. Faktoring to nie tylko środki pieniężne z wystawionych już faktur sprzedażowych, ale i możliwość zapłacenia za zakupy. Taką możliwość daje Faktoring zakupowy. To rozwiązanie ma jeszcze swoje i inne zalety, które chętnie przedstawimy.

Faktoring

Kredyty Firmowe

Kredyty Firmowe – to najbardziej znana forma finansowania przedsiębiorstwa. Dla naszych Klientów współpracujemy z bankami komercyjnymi i spółdzielczymi. Przygotowujemy wstępne oferty do wyboru banku. Wspieramy również Klienta w całym procesie wnioskowania i podpisywania umowy z bankiem.

Kredyty firmowe

Alternatywne Finansowanie Biznesu

Alternatywne Finansowanie Biznesu – pojawia się wtedy, gdy standardowe rozwiązanie, po które klient potrafi sięgnąć sam nie pozwalają mu finansować inwestycji lub rozwoju. Po analizie potrzeb przedsiębiorstwa robimy audyt prawny, finansowy i majątkowy, by wskazać kilka dróg, jaki nasz Klient dojdzie do wyznaczonego celu.

Wykorzystując różne formy finansowania możemy stworzyć długoterminową strukturę finansowania jego przedsiębiorstwa.

Finansowanie alternatywne

Kredyty konsumenckie

Kredyty konsumenckie – to cały przekrój kredytów ratalnych, gotówkowych i hipotecznych. Przygotowujemy wstępne oferty do wyboru banku. Wspieramy również Klienta w całym procesie wnioskowania i podpisywania umowy z bankiem.

Kredyt gotówkowy

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze współpracy z naszą Kancelarią Finansową. Dariusz Sprawka - Kredyty Lublin - zachęcam do kontaktu.

Kredyty Lublin

Zadzwoń do nas lub wyślij formularz, a przygotujemy dla Ciebie propozycję finansowania jeszcze tego samego dnia.

Kontakt

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt